Transfer Bilgileri

Transfer Bilgileri

GENEL BİLGİLER

Rezervasyonunuzu, Online Rezervasyon Formunu Doldurarak Kolayca Yapabilirsiniz. Online Rezervasyon İşleminizden Sonra, Belirtiğiniz Email Adresinize Transfer Bilgileriniz Gönderileçektir. Dilerseniz Rezervasyonunuzu 7/24 Müşteri Hizmetlerini Arayarakda Yapabilirsiniz.

* Araçlarımızın Bagaj Kapasiteleri Bellidir, Lütfen Bunu Dikkate Alınız !

* Her Hangi Bir Problemde Lütfen Çağrı Merkezini Arayınız.


YURTİÇİ MÜŞTERİLERİMİZ

Geliş ve Dönüş Transferlerinizin Bir Gün Öncesinden Müşteri Hizmetleri Tarafından Aranacak ve Bilgilendirileceksiniz. Geliş - İzmir Adnan Menderes Havaalanına İndiğinizde Lütfen Çep Telefonunuzu Açınız, Sizi Karşılayacak Şoförümüz Sizinle İrtibata Geçeçektir. Dönüş - Belirtiğiniz Adresden 1 Saat Önceden Havaalanında Olacak Şekilde Alınacaksınız.


YURTDIŞI MÜŞTERİLERİMİZ

Online Rezervasyon Formunun Mesaj Bölümüne, Ülke, Havaalanı ve Uçuş Kodunu Belirtiniz. İzmir Adnan Menderes Havaalanında Sizi Şoförümüz Bagaj Çıkışında İsminiz ile Karşılıyacaktır. Dönüş Transferinizde Belirtiğiniz Adresden 2 Saat Önceden Havaalanında Olacak Şekilde Alınacaksınız.


REZERVASYONDA ZAMAN SINIRLAMASI VARMIDIR ?

Rezervasyonunuzu Dilediğiniz Zaman Yapabilirsiniz, Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 Hizmet Vermektedir.


YANIMDA NE KADAR BAGAJ GETİREBİLİRİM ?

Araçlarımızın Bagaj Kapasiteleri Bellidir, Bagajınızı Seçtiğiniz Araç Tipine ( Sedan, Vito veya Minibüs) Göre Ayarlarsanız Problem Olmayacaktır. Fazla Bagajınız var ise Bunu Lütfen Rezervasyonunuzda Bildiriniz.


GİTMEK İSTEDİĞİM LOKASYON LİSTEDE YER ALMAMAKTADIR ?

Gideceğiniz Mevkii Listemizde Yer Almıyor ise, Gitmek İstediğiniz Yeri İletişim Formunda Belirterek Bize Gönderebilirsiniz. Size en Kısa Zamanda Fiyat Bilgisi Verilecektir. Dilerseniz Çağrı Merkezinide Arayabilirsiniz.


UÇAK SEFERİ RÖTAR YAPAR VEYA İPTAL EDİLİRSE NE YAPMALIYIM ?

Rötar Durumunda Müşteri Hizmetlerini Arayarak Bilgilendirmeniz Yeterli Olacaktır. Rötar Durumuna Göre Araçınız Bekletilir veya Yerine Başka Araç Gönderilir. Uçak Seferinizin İptali Durumunda Yeni Bir Transfer Ayarlanır.


REZERVASYONUMDA DEĞİŞİKLİK YAPMAK İSTERSEM ?

Rezervasyonunuzda Yapmak İstediğiniz Değişikliği İletişim Formunu Kulanarak veya Müşteri Hizmetlerini Arayarak, Bize en Geç 12 Saat Önceden Bildirmeniz Yeterli.


REZERVASYONUMU İPTAL ETMEK İSTERSEM ?

Rezervasyonunuzu İptal Etmek İstiyorsanız Bunu Bize en Geç 12 Saat Önceden İletişim Formunu Kulanarak veya Müşteri Hizmetlerini Arayarak Bildirmeniz Yeterli.